Dalder.lv: ērtākais veids, kā pirkt vai pārdot Volkswagen Latvijā » Vwforum.lv - новости Volkswagen в Латвии


Dalder.lv: ērtākais veids, kā pirkt vai pārdot Volkswagen Latvijā


Ja vēlaties pārdot vai iegādāties Volkswagen automašīnu Latvijā, laipni lūdzam Dalder.lv. Šajā vietnē tiek piedāvāti gan jauni, gan lietoti transportlīdzekļi. Pārdevēju lomā darbojas gan privātpersonas, gan automašīnu dīleri. Automašīnu izvēle Dalder bezmaksas sludinājumu pakalpojumā vienmēr ir ļoti plaša. Lietotāji platformā novērtē kā lietotājam draudzīgo saskarni, tā uzticamos atbalsta pakalpojumus un nemainīgi augsto darba kvalitāti.

Ātra reģistrācija un godīguma garantijas

Reģistrēšanās platformā ir ļoti vienkārša un prasīs burtiski vienu minūti. Ja jūs plānojat veikt uzņēmējdarbību neregulāri, jums ir nepieciešams privāts konts. Īsajā veidlapā jāietver tikai jūsu lietotājvārds, parole, e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs. Personām, kuras regulāri nodarbosies ar uzņēmējdarbību, ir jāizveido uzņēmuma vai privātā uzņēmēja konts. Viņu profilā ir arī informācija par firmas nosaukumu, PVN numuru, reģistrācijas numuru un uzņēmuma vai uzņēmēja atrašanās vietu.

Katram jaunajam lietotājam reģistrācijas laikā jānorāda savs reālais tālruņa numurs, jo viņš saņems apstiprinājuma kodu. Šis ir viens no pasākumiem, ko Dalder administrācija veic, lai vietne būtu pēc iespējas ērtāka un drošāka. Tālāk šie pasākumi tiks aprakstīti nedaudz sīkāk.

Dāvana iesācējiem un progresīvas apmaksātas promocijas iespējas

Reģistrējoties, visi jaunpienācēji saņem dāvanā EUR 50 lielu prēmiju. Šo naudu var izmantot, lai piešķirtu savai reklāmai VIP statusu. Tādējādi sludinājums parādīsies saraksta augšdaļā, un potenciālie pircēji to uzreiz pamanīs. Bonusa eiro ir nepieciešami, lai iesācēji varētu iepazīties ar platformas funkcionalitāti, netērējot tam savus personīgos ietaupījumus. Kad šī summa ir beigusies, jūs varat papildināt atlikumu ar reālu naudu un turpināt prioritāri reklamēt savus sludinājumus.

Volkswagen dīleri var organizēt savus piedāvājumus kā kuponus vai akcijas. Tas ir noderīgi, ja pārdevējs ir gatavs papildus automašīnai piedāvāt papildu pakalpojumus, atlaides vai īpašus piedāvājumus. Pārdevējiem ir arī iespēja savus izstrādājumus ievietot kategorijā “Dāvanas”, taču tas nav piemērotākais variants transportlīdzekļiem. Saites uz sadaļām “Dāvanas”, “Kuponi” un “Akcijas” atrodas sludinājumu tirgus augšpusē un tiek izvietotas skaidras horizontālas izvēlnes veidā. Tās nepamanīt ir vienkārši neiespējami. Tuvākajā nākotnē blakus tām aktivizēsies arī poga “Izsoles” - šī sadaļa acīmredzami būs ļoti pieprasīta starp cilvēkiem, kuri pērk un pārdod Volkswagen. Reklāma tiek pievienota visām šīm sadaļām, izmantojot apmaksātu akciju.

Ja jums pietiek ar bezmaksas funkcionalitāti, jums joprojām būs labas izredzes pēc iespējas īsākā laikā atrast pārdevēju vai pircēju. Bezmaksas reklāmas sistēmā paliek līdz 12 mēnešiem. Jūs pats varat izvēlēties periodu, pēc kura jūsu reklāma tiks noņemta no sistēmas: 45 dienas, 3 mēneši, 6 mēneši vai 1 gads.


Kāpēc Dalder ir noderīgs risinājums cilvēkiem, kas pārdod Volkswagen?

Šis tirgus aptver 109 Latvijas reģionus un 9 lielākās pilsētas. Tomēr Volkswagen ir zīmols, kas ir slavens visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat atrast pircēju ne tikai valstī, bet arī ārzemēs. Šajā nolūkā jums palīdzēs automātiskā tulkošanas funkcija.

Dalder vietne ir pieejama trīs valodās: krievu, latviešu un angļu. Veidojot reklāmu par lietotu Volkswagen, varat to pārtulkot citās valodās tikai ar pāris klikšķiem. Automātiskā tulkošana veic ļoti labu darbu ar produkta īpašībām un tehniskajiem terminiem.

Turklāt, veidojot reklāmu, sistēma jums piedāvās gatavas veidnes ar populāru produktu īpašībām. Jums nav jāievada visa informācija manuāli – vienkārši norādiet kritērijus, kādiem atbilst jūsu lietotais Volkswagen. Manuāli būs jāpievieno tikai tie parametri, kurus sistēma pēc noklusējuma nepiedāvās.

Kāpēc pircēji ir iecienījuši Dalder.lv?

Pirmkārt, pircējiem patīk sludinājumu tirgus dizains un saskarne. Prieks ilgu laiku atrasties šajā vietnē. Navigācija ir ārkārtīgi intuitīva, un stilīgā krāsu palete zilā un baltā krāsā ir patīkama acīm.

Sludinājumu izvēle vietnē ir nemainīgi liela. Šeit jūs noteikti atradīsit interesējošos Volkswagen modeļus. Volkswagen cena noteikti būs pieņemama. Ja vēlaties sarunāties ar pārdevēju vai lūgt viņam papildu informāciju par automašīnas stāvokli, rakstiet viņam tērzēšanas funkcijā. Sludinājumu tirgus nodrošina tiešu ziņojumapmaiņas iespēju starp lietotājiem. Jums nav jādalās ar saviem personas datiem ar pārdevēju un jāzvana viņam no parastā tālruņa numura.

Vietnē varat klasificēt reklāmas, izmantojot filtrus un šķirošanas sistēmu. Ja plānojat iegādāties Volkswagen ar noteiktu dzinēja tipu, ražošanas gadu, garantiju, pārnesumkārbu, stāvokli, virsbūves tipu un virkni citu kritēriju, varat iestatīt atbilstošos filtrus. Šķirošana ļauj klasificēt automašīnas pēc to modeļa, ražošanas gada, motora veida un izmēra, kā arī cenas un reklāmdevēja lietotājvārda. Turklāt jūs varat izvēlēties, kuras reklāmas skatīt: tikai no privātpersonām, tikai no dīleriem vai abiem. Protams, ir arī iespēja skatīties tikai reklāmas ar fotogrāfijām vai visu pēc kārtas.

Pēc meklēšanas filtru izmantošanas tos var saglabāt sistēmā. Tiklīdz katalogā parādīsies jauns sludinājums par Volkswagen pārdošanu ar norādītajām īpašībām, jūs saņemsit paziņojumu. Šī funkcija nav atrodama katrā sludinājumu vietnē, un tāpēc tā Dalder.lv piešķir ievērojamas konkurences priekšrocības.

Atsauksmes, reputācijas sistēma un atbalsts

Daudzām privātām sludinājumu vietnēm ir ievērojams trūkums: to lietotāji nav atbildīgi viens pret otru. Cilvēks izveido kontu, lai pārdotu Volkswagen – un, tiklīdz viņš saņem naudu par automašīnu, viņš pazūd uz visiem laikiem. Pircējiem tas nepatīk, un tāpēc automašīnas meklē caur citiem pārdošanas kanāliem.

Dalder.lv komanda ir atradusi efektīvu šīs problēmas risinājumu. Pamatojoties uz platformā noslēgto darījumu rezultātiem, lietotāju vidū tiek veidota reputācija. Pircējs uzreiz var saprast, cik uzticams un apzinīgs ir pārdevējs, ar kuru viņam būs darīšana. Tirgus dalībnieki var atstāt atsauksmes par otru sadarbības dalībnieku, kurās viņi sīki pastāsta par visiem plusiem un mīnusiem. Tas ir ārkārtīgi vērtīgs rīks, kas padara vietni Dalder par īpaši mājīgu vietu.

Vēl viena daudzu sludinājumu vietņu vājā vieta ir ātras atbildes trūkums no atbalsta dienesta. Moderatori bieži saņem pārāk daudz ziņojumu un nevar uz tiem nekavējoties atbildēt. Vai arī viņi nevēlas iejaukties pārdevēja un pircēja personīgajās attiecībās.

Dalder atbalsta komandai ir pilnīgi atšķirīga pieeja darbam. Mūsu moderatori saprot: sludinājumu tirgus reputācija ir atkarīga no viņu profesionalitātes. Viņi ir gatavi sazināties ar klientiem pa tālruni, tērzēšanas rīkiem, e-pastu un sociālajos tīklos. Pieredzējuši un profesionāli tirgus darbinieki neliks jums ilgi gaidīt un sniegs kompetentas atbildes uz visiem jautājumiem.

Nepārtraukta attīstība un milzīgas iespējas

Šīs raksta tapšanas brīdī mazlietoti un lietoti Volkswagen bija viena no populārākajām kategorijām sadaļā Transports. Bet Dalder.lv jūs varat iegādāties arī desmitiem citu automašīnu – un tūkstošiem citu preču. Šeit ievietotas būvniecības un lauksaimniecības nozares, transporta, elektronikas un nekustamā īpašuma sludinājumi. Šeit iespējams izvietot CV vai darba sludinājumu, kā arī nopirkt rotaļlietas savam bērnam vai pārdot vecās drēbes. Šie ir tikai daži piemēri tam, cik iespaidīgas ir šīs vietnes iespējas.

Reģistrējoties, jums tiks piedāvāts abonēt projekta jaunumus. Ja jūs piekrītat, jums tiks nosūtīti Dalder e-pasta ziņojumi. Jūs būsiet pirmais, kas uzzinās par jaunajām platformas funkcijām un lieliskajiem piedāvājumiem. Tomēr pat tie, kas nav abonējuši paziņojumu sarakstu, varēs iepazīties ar šo informāciju. Lai to izdarītu, dodieties uz sludinājumu tirgus galveno lapu un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz pogas "Jaunumi".

Dalder aizstāj simtiem veikalu. Tas attīstās ārkārtīgi ātri un piesaista arvien vairāk lietotāju. Šajā vietnē jūs varat veikt labus pirkumus, attīstīt savu biznesu un satikt patīkamus cilvēkus. Reģistrējies vietnē Dalder šodien! No visiem Latvijā pieejamajiem tirgiem šī ir, iespējams vismodernākā un daudzsološākā vietne.

Nosaukums: Dalder.lv: ērtākais veids, kā pirkt vai pārdot Volkswagen Latvijā Apraksts: Dalder.lv sludinājumu vietnē jūs varat iegādāties vai pārdot Volkswagen Latvijā. Lietoti Volkswagen sludinājumi tiek izvietoti bez maksas un paliek sistēmā līdz 12 mēnešiem. Atslēgvārdi: Volkswagen, pārdošana, pirkšana, Latvija, tirgus laukums Sludinājums: Ja vēlaties pirkt vai pārdot Volkswagen, laipni lūdzam Dalder.lv. Šī tirdzniecības vietne tiek prezentēta latviešu, krievu un angļu valodā, un tā aptver visu Latvijas teritoriju.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

  • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
   heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
   winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
   worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
   expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
   disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
   joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
   sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
   neutral_faceno_mouthinnocent
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив